KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 15385206
nr 1538 5206
Oscar Reutersvärd
(1915-2002), Sverige
Kondition: fuktskador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 1 maj 2023
kl 18:06:34
1.000 kr
1.100 kr
Oscar Reutersvärd
Läs mer om Oscar Reutersvärd